Kontakt

Kom på besök!

REAKTION
Industrigatan 4C
112 46 Stockholm

08-407 18 30
info@reaktion.se

JOBBSÖKANDE, hör av dig till:

Jessica Peiper

070-654 56 90

jessica.peiper@reaktion.se

NY KUND, hör av dig till:

Jan Ringsö

070-831 31 39

jan.ringso@reaktion.se

PRAKTIK, hör av dig till:

Niklas Synning

070-144 75 28

niklas.synning@reaktion.se

Elina Söderberg

Produktionsledare
072-050 24 85
elina.soderberg@reaktion.se

Göran Furbrink

Originalare & Formgivare
072-402 09 51
goran.furbrink@reaktion.se

Henric Gänger

Art Director
070-816 15 40
henric.ganger@reaktion.se

Jan Ringsö

CEO
070-831 31 39
jan.ringso@reaktion.se

/janringso/

Strateg inom datadriven kommunikation med lång erfarenhet inom direktmarknadsföring. 

Jurymedlem i Echo Awards 2019 för tredje året i rad. 

Debatt kring datadriven marknadsföring på Dagens media: "Rätt använd fungerar insikter av data som olja" 

Jessica Peiper

Produktionsledare
070-654 56 90
jessica.peiper@reaktion.se

Johanna Solberg

CRM-Strateg & Projektledare
079-340 62 25
johanna.solberg@reaktion.se

Karin Papp

Digital marknadsföringsspecialist
072-050 24 86
karin.papp@reaktion.se

Katarina Blass

Produktionsledare
070-759 40 12
katarina.blass@reaktion.se

Lukasz Oleksak

Utvecklare
073-825 75 79
lukasz.oleksak@reaktion.se

Maria Seaton

Produktionsledare
0708-82 07 12
maria.seaton@reaktion.se

Mattias Englund

Webb, system-/databasutvecklare
073-696 09 22
mattias.englund@reaktion.se

Michael Holz

Analys, data- & målgruppsspecialist
072-050 24 82
michael.holz@reaktion.se

/michael-holz-a5880b63/

Målgruppsspecialist med lång erfarenhet av att hjälpa kunder hitta nya affärer och kunder.


Genom att analysera kunddata speglat mot extern data kan vi identifiera och öka förståelse för kundbeteenden, 
givetvis både B2B och B2C.

Som specialist på segmentering och informationsdatabaser kan jag även förse dig med markandens bästa information. 

Mikael Aldestam

Digital strateg
070-882 02 02
mikael.aldestam@reaktion.se

/mikaelaldestam/

Digital strateg med fokus på tillväxtstrategier och specialist på sociala mediestrategier. 

 

Podd: Är det rimligt att få 509 reklammejl på en månad? Resume Insikt Pod med Mikael Aldestam

 

 

Niclas Franke

Strateg CRM & kundresor
072-050 24 88
niclas.franke@reaktion.se

Niklas Synning

Creative Director / Copywriter
070-144 75 28
niklas.synning@reaktion.se

Sara Gustafsson

Marknadsansvarig
072-050 24 84
sara.gustafsson@reaktion.se

Susanne Carstensen

Produktionsledare
070-960 96 68
susanne.carstensen@reaktion.se

Torbjörn Wallin

SEO strateg
073-030 30 30
torbjorn.wallin@reaktion.se

Torbjörn de Jager

Strateg datadriven kommunikation
073-030 30 90
torbjorn.dejager@reaktion.se