Kontakt

 

Reaktion i Sverige AB
Industrigatan 4c
112 46 Stockholm

08‑407 18 30
info@reaktion.se


Vi är alltid på jakt efter duktiga och kreativa människor.
Skicka gärna in en spontanansökan till jobb@reaktion.se

Vi på Reaktion

Anna Hultberg

Vice VD & CFO

    
08-407 18 33
070-147 63 63
anna.hultberg@reaktion.se

Daniel Sundqvist

Analys, data- och målgruppsspecialist

    
08-407 18 36
072-080 75 51
daniel.sundqvist@reaktion.se

Elina Söderberg

Produktionsledare

    
08-400 120 18
072-050 24 85
elina.soderberg@reaktion.se

Göran Furbrink

Originalare & Formgivare

    
08-400 120 25
072-402 09 51
goran.furbrink@reaktion.se

Hazze Johannesson

Systemarkitekt och Digital strateg

    
08-407 18 40
073-575 17 78
hazze.johannesson@reaktion.se

Helena Alstermark

Projektledare

    
0733-99 33 19
helena.alstermark@reaktion.se

Henric Gänger

Art Director

    
08-407 18 49
070-816 15 40
henric.ganger@reaktion.se

Jan Ringsø

VD & Strateg datadriven kommunikation

    
08-407 18 32
070-831 31 39
jan.ringso@reaktion.se

Jessica Peiper

Projektledare

    
08-400 120 21
070-654 56 90
jessica.peiper@reaktion.se

Karin Lundberg

UX-designer

    
070-200 44 14
karin.lundberg@reaktion.se

Mattias Englund

Webb, system-/databasutvecklare

    
08-407 18 37
073-696 09 22
mattias.englund@reaktion.se

Michael Holz

Analys, data- och målgruppsspecialist

    
08-400 120 13
072-050 24 82
michael.holz@reaktion.se

Mikael Aldestam

Digital strateg

    
08-407 18 34
070-882 02 02
mikael.aldestam@reaktion.se

Niclas Franke

Strategisk projektledare CRM

    
08-407 18 38
072-050 24 88
niclas.franke@reaktion.se

Niklas Synning

Creative Director / Copywriter

    
08-400 120 28
070-144 75 28
niklas.synning@reaktion.se

Peter Söderberg

Specialist direktreklam

    
08-407 18 35
070-911 66 77
peter.soderberg@reaktion.se

Sara Gustafsson

Projektledare

    
08-400 120 11
072-050 24 84
sara.gustafsson@reaktion.se

Stefan Fredrikson

Specialist digital kommunikation

    
08-407 18 42
076-349 49 30
stefan.fredrikson@reaktion.se

Susanne Carstensen

Projektledare

    
08-407 18 43
070-960 96 68
susanne.carstensen@reaktion.se

Tomas Modin

AD / Grafisk formgivare

    
072-732 25 91
tomas.modin@reaktion.se

Torbjörn de Jager

Strateg datadriven kommunikation

    
08-407 18 31
073-030 30 90
torbjorn.dejager@reaktion.se

Adress

Reaktion i Sverige AB
Industrigatan 4c
112 46 Stockholm

Kontakt

08‑407 18 30
info@reaktion.se

Jobba med oss

jan.ringso@reaktion.se