Kontakt

 

Reaktion i Sverige AB
Industrigatan 4c
112 46 Stockholm

08‑407 18 30
info@reaktion.se


Vi är alltid på jakt efter duktiga och kreativa människor.
Skicka gärna in en spontanansökan till jobb@reaktion.se

Vi på Reaktion

Anna Hultberg

Vice VD & CFO

    
070-147 63 63
anna.hultberg@reaktion.se

Christofer Jörgensen

Analytiker

    
0735-45 52 57
christofer.jorgensen@reaktion.se

Daniel Sundqvist

Analys, data- & målgruppsspecialist

    
072-080 75 51
daniel.sundqvist@reaktion.se

Elina Söderberg

Produktionsledare

    
072-050 24 85
elina.soderberg@reaktion.se

Göran Furbrink

Originalare & Formgivare

    
072-402 09 51
goran.furbrink@reaktion.se

Hazze Johannesson

Systemarkitekt & digital strateg

    
073-575 17 78
hazze.johannesson@reaktion.se

Henric Gänger

Art Director

    
070-816 15 40
henric.ganger@reaktion.se

Jan Ringsø

VD & Strateg datadriven kommunikation

    
070-831 31 39
jan.ringso@reaktion.se

Jessica Peiper

Projektledare

    
070-654 56 90
jessica.peiper@reaktion.se

Katarina Blass

Produktionsledare

    
070-759 40 12
katarina.blass@reaktion.se

Karin Papp

Digital marknadsföringsspecialist

    
072-050 24 86
karin.papp@reaktion.se

Maria Seaton

Produktionsledare

    
0708-82 07 12
maria.seaton@reaktion.se

Louise Bauer

Digital strateg - GROWTH

    
076-394 52 67
louise.bauer@reaktion.se

Michael Holz

Analys, data- & målgruppsspecialist

    
072-050 24 82
michael.holz@reaktion.se

Lukasz Oleksak

Utvecklare

    
073-825 75 79
lukasz.oleksak@reaktion.se

Mattias Englund

Webb, system-/databasutvecklare

    
073-696 09 22
mattias.englund@reaktion.se

Mikael Aldestam

Digital strateg

    
070-882 02 02
mikael.aldestam@reaktion.se

Niclas Franke

Strateg CRM & kundresor

    
072-050 24 88
niclas.franke@reaktion.se

Niklas Synning

Creative Director / Copywriter

    
070-144 75 28
niklas.synning@reaktion.se

Peter Söderberg

Specialist direktreklam

    
070-911 66 77
peter.soderberg@reaktion.se

Sara Gustafsson

Marknadsansvarig

    
072-050 24 84
sara.gustafsson@reaktion.se

Susanne Carstensen

Projektledare

    
070-960 96 68
susanne.carstensen@reaktion.se

Torbjörn de Jager

Strateg datadriven kommunikation

    
073-030 30 90
torbjorn.dejager@reaktion.se

Tomas Modin

AD / Grafisk formgivare

    
072-732 25 91
tomas.modin@reaktion.se

Adress

Reaktion i Sverige AB
Industrigatan 4c
112 46 Stockholm

Kontakt

08‑407 18 30
info@reaktion.se

Jobba hos oss

Lediga tjänster